Anne olacağınız günlerin hayali bile sizi heyecanlandırıyor değil mi?

Güzel rüyalar görürken, doğum masraflarını dert ettiğinizi biliyoruz. İşte tam bu noktada, anne olma hayali kuran kadınların imdadına Cana Can Hamilelik ve Doğum Sigortası yetişiyor. Her geçen gün artan fiyatlara karşı anne / baba adaylarımızın endişelerine çare oluyoruz.

Şimdi dediklerimize kulak verin:

Tek yapmanız gereken anlaşmalı hastanelerimizden birini seçerek doktorunuzu belirlemek, hamilelik ve doğum poliçenizi yaptırmak ve arkanıza yaslanarak sürecin tadını çıkartmak.

Hamileliğinizi geçirerek doğum yapacağınız hastaneyi ve sizi takip edecek hekim kararınızı verdikten sonra sizi bekleyen farklı heyecanlar var. Mesela bebeğinizin cinsiyeti, ona alacağınız ilk kıyafetler, beşiğini nereye koyacağınız vs vs. Bunlar size yeter de artar bile.

Cana Can Hamilelik ve Doğum Poliçesi Nedir?

Cana Can Hamilelik ve Doğum Poliçesi rutin gebelik kontrolleri, gebelik testleri ve tahlilleri, NST’leri, ikili veya üçlü tarama testlerini, normal doğum veya sezaryen ile ilgili masrafları kapsayan bir sağlık sigortası türüdür.

Neden Hamilelik ve Doğum Sigortasına İhtiyaç Duyarsınız?

Özellikle son dönemlerde fiyatlar öngörülemez şekilde artmakta. Yani özel hastanede doğum yapmanın maliyeti her gün daha da artıyor. Sorumlu bir ebeveyn olarak, gebelik ve doğum ile ilgili tüm masraflara hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Hamilelik süresince ve doğum sonrasında sağlık harcamalarınız artmaya devam ederken, beklenmedik harcamaların da ortaya çıkabileceğini unutmayın. En azından hamilelik sürecinizle ilgili harcamalarınızı sabitleyebilmek ve gelir vergisi indirimi avantajından faydalanabilmek için hamilelik ve doğum poliçesi almanız sizin için avantajlı olacaktır.

Cana Can Hamilelik ve Doğum Sigortası Limitleri

Bebeğinizin kalp atışlarını duyduktan sonra alacağınız poliçeniz 8 muayene, rutin gebelik testleri, 2’li, 3’lü veya 4’lü tarama tesi, NST’ler, şeker yükleme testi, normal veya sezaryen doğum, refakatçi dahil 1 veya 2 gecelik yatış ücretini karşılamaktadır. Ayrıca bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonraki ilk muayenesi, topuk kanı tetkikleri, ilk aşısı da poliçe kapsamında yer almaktadır.

Anne ve baba adaylarına özel tavsiyelerimizi şöyle sıralayabiliriz:

Öncelikle, Cana Can hamilelik ve doğum poliçesini almadan beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi iyi belirlemeniz önemlidir. Hangi hastanede doğum yapmak istediğinizi belirleyin süreç boyunca harcayacağınız parayı poliçeniz ile karşılaştırın. Eğer doğum sigortası alıp almama konusunda kararsızsanız, kendinizi doğum yapacağınız güne götürün ve cebinizden hiçbir ücret çıkmayacağını düşünerek hayal edin. Özel odanızda bebeğinizin sağlıkla doğduğunu ve sevdiklerinizle birlikte olduğunuzu hayal edin. Bu özel ve güzel dönemi doğum sigortası ile endişelerden uzak yaşayabilirsiniz.

Hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında ofis numaramız olan 0850 325 50 50’den veya 7 gün 24 saat erişilebilen WhatsApp hattımız olan +90 506 548 79 62’den bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel dönemde size destek olmak için buradayız.